Веселівська школаВівторок, 18.02.2020, 09:59

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | Історія школи | Реєстрація | Вхід
Вітаємо вас на нашому сайті Гость.
Меню сайту

Наше опитування
Які ваші середні бали в школі?
Всього відповідей: 59

Історія школи

Новий навчальний рік ми почали зі свята. У нас День народження! Нашій рідній школі виповнилось 50! А почалося все у 1959 році… Саме 1 вересня 1959 року на території села Веселого було відкрито початкову школу. І неважливо, що школа та розташовувалася у житловому будинку і займала всього три кімнати, бо ж головне було те, що дітям не треба було йти навчатися до іншого села. То була дійсно важлива і радісна подія!

Першим директором школи був Коробов Кузьма Артемович, а вчителями – Лук’яневич Марія Петрівна, Давиденко Марія Іванівна та Коробова Ніна Петрівна. Пізніше до них приєдналися Гардиман Галина Микитівна та Кравчата Марія Федорівна.

Ішов час, збільшувалося населення села, і згодом виникла потреба у більшому приміщенні. І вже 1 вересня 1974 року відчинила двері своїм учням школа восьмирічна, що розташувалася у двох навчальних двоповерхових корпусах. Збільшилася й кількість учителів.

Середня школа розпочала своє існування 1 вересня 1987 року.

На чолі з директором школи Бондарчуком М.П., завучем Комісаровою Л.М. сталий творчий колектив вчителів продовжив свою роботу вже в новій сучасній школі.

 

Сьогодні більшість із них на заслуженому відпочинку, але усіх їх ми пам’ятаємо і любимо, і жодне шкільне свято не відбувається без наших наставників. Ми свято зберігаємо традиції започатковані ними.


Сьогодення школи

У школі навчається 225 учнів, середня наповнюваність класів – 17 учнів.

До їх послуг великі світлі класні кімнати та кабінети, просторі коридори, обладнані спортивний та актовий зали, три майстерні, комп’ютерний клас, стадіон, спортивний майданчик, їдальня.

 

Педагогічний колектив складається з 23 вчителів. Середній віковий склад педагогів 37 років. Школа повністю забезпечена кваліфікованими кадрами, всі вчителі мають вищу педагогічну освіту. Приємно зазначити й те, що 10 учителів з 23 – це випускники нашої школи.

Сьогодні школа працює над освоєнням нових педагогічних технологій. Це і проектна діяльність учнів, і впровадження методики розвитку критичного мислення, та найактуальнішою педагогічною проблемою вважаємо використання у навчальному процесі інформаційно-комунікативних технологій. Тож для реалізації цієї мети серед курсів за вибором обрано раннє знайомство й освоєння комп’ютерної грамоти, у початкових класах курс «Сходинки до інформатики», а в середніх – «Вступ до інформатики».

Великої уваги у школі надається виховній та позакласній роботі. Згідно плану роботи школи систематично проводяться предметні тижні та місячники. Всі форми позакласної та виховної роботи, що використовуються, сприяють розвитку пізнавальної активності та підвищують інтерес до навчальних предметів. У школі працюють гуртки технічного, спортивного та естетичного напрямків: «Юний столяр», «Сувенір», «Баскетбол», «Волейбол», вокальний гурток «Пролісок» та хореографічний гурток «Капрічіо». Діти залюбки відвідують гуртки, беруть участь у різноманітних конкурсах та виставках.

Для учнів початкових класів працює група продовженого дня, де діти не тільки готують домашні завдання, а й мають можливість відпочити, погратись у спортивні ігри, пізнати нове на розвивальних заняттях .

Соціальний педагог школи вчасно надає психологічні поради вчителям проводить роботу з учнями, що мають девіантну поведінку, створює сприятливі умови для роботи у шкільному колективі.

У школі працюють медичний та стоматологічний кабінети, що допомагають зберегти здоров’я наших дітей.

Досвід роботи, професіоналізм, любов до дітей та творчий підхід педагогів до роботи – запорука успіхів дітей у навчанні. Це підтверджується кількістю медалістів. З 20 випусків школи маємо 21 медаліста. Визначним показником є також і те, що випускники нашої школи стабільно вступають до ВНЗ і переважна більшість на бюджет. Так з 20 випускників 2008-2009 навчального року у ВНЗ вступили 11, на бюджет – 10. Такі результати є найкращою оцінкою спільної праці педагогічного колективу школи.


 


Друзі сайту
null 
Освітній портал TolkBest – приятное общение

Наша адреса

Херсонська область

Бериславський ройон

с.Веселе вул.Леніна 10

tel52-534

emailveselescool@rambler.ru

416021933(адмін сайту)


Погода


My school company ©2020